Výrobci

KB-BLOK systém, s.r.o. je ryze česká soukromá společnost podnikající v oblasti výroby betonových prvků a prodeje stavebních materiálů. 

Za více než 25 let existence si společnost vybudovala velmi silnou a stabilní pozici na trhu a je všeobecně vnímána jako lídr v oblasti betonových tvarovek a dalších betonových prvků.

Kontinuálně rozvíjí již tradiční systém betonového zdění KB–BLOK systém, který využívá vynikajících vlastnosti betonu, zejména jeho vysokou pevnost v tlaku a trvanlivost povrchu. A ze špičkových vlastností betonu samozřejmě vyplývá vysoká kvalita a dlouhá životnost všech produktů.

Výběr z nabídky KB BLOK

Tvarovky KB

Komplexní stavební systém určený pro stavby zděných plotů a plotových zdí, rodinných domů a nízkopodlažních obytných budov. Dále pro stavby průmyslových, zemědělských a skladových hal, pro stavby garáží atd. Tvarovky jsou dodávané v různých povrchových…

Tvarovky PlayBlok SUZUKA

Plotové tvarovky PlayBlok s fazetou imitující spáru opatřené speciálním nástřikem SUZUKA připomínající přírodní žulu. Tento typ tvarovek má dvě obrovské výhody 1) nemusí se spárovat 2) jsou vysoce odolné.

Doplňky k betonovým plotům

Doplňky k plotovým systémům.

Plotové výplně, vrata, branky

Doplňky betonových plotů včetně výplní, branek a vrat.

Tvarovky Lidovka

Tvarovka pro stavbu stěn a plotů.

Tvarovky PlayBlok

Tvarovky pro suché zdění.
« Předchozí stránka
12

Videa

Poptejte nás