Výrobci

SOLODOOR

Společnost SOLODOOR a.s. je v současné době jednou z největších českých firem zabývajících se výrobou interiérových dveří a obložkových zárubní. Díky intenzivnímu vývojovému programu přichází společnost SOLODOOR a.s. každoročně s řadou novinek ve svém výrobním programu a řadí se tak k inovačním leadrům na trhu. Základní strategií společnosti SOLODOOR a.s. je být spolehlivým dodavatelem, který svým zákazníkům nabízí nejenom vysoce kvalitní a designově atraktivní výrobky v krátké lhůtě dodání, ale spolu s výrobkem nabízí také širokou škálu doplňkových služeb (jako např. zajišťování profesionálního poradenství při výběru dveří a zárubní a realizaci jejich montáže).

 

Výběr z nabídky SOLODOOR

Dveře Cristal

Celoskleněné dveře od sebe jednotlivé interiéry neoddělují, ale naopak je spojují. Prosklené dveře jsou tak vhodné do místností, kde nevyžadujete soukromí, ale naopak co nejvíce světla a prostoru.  

Dveře Elegance

Interiérové dveře řady Elegance zaujmou nadčasovým vzhledem, kterého je docíleno kombinací přírodních dekorů dřeva se sklem a vertikálními či horizontálními lištami, které dveře decentním způsobem ozvláštní. 

Dveře Gabreta

Modelová řada dveří Gabreta patří mezi nejprodávanější modely značky SOLODOOR, a to především díky svému elegantnímu, jednoduchému a nadčasvému designu. Na výběr je hned z několika tvarů prosklení v podobě rovného či zaobleného pruhu.

Dveře Klasik

Název modelové řady Klasik plně vystihuje, co řada představuje - tedy klasické dveře nestárnoucího designu. Vybírat lze hned z několika modelů dveří prosklených či plných. 

Dveře Linie

Základem pro tyto interiérové dveře je oblíbený 3D povrch v dekoru cremeline, který se hodí do každého interiéru. Nápaditým detalem jsou vsazené decentní proužky v dekoru dřeva (carbon nebo fleury), díky kterým dveře nepostrádají nápad a vkus.

Dveře Polar

Velmi oblíbenou a vyhledávanou variantou interiérových dveří jsou klasické, bílé lakované interiérové dveře. Exkluzivní, vícevrstvý, vodou ředitelný lak je vytvrzen v UV tunelu, což jej činí velmi odolným. Tyto dveře jsou kombinovatelné s každým…
« Předchozí stránka

Fotogalerie

Videa

Poptejte nás