Výrobci

PRO-DOMA

Představujeme vám výrobky pod značkou PRO-DOMA.

Od roku 2017 se na našich prodejnách setkáváte s výrobky stavebního sortimentu, nesoucí logo PRO-DOMA.

Výrobky značky PRO-DOMA vám nabízí spojení kvality a výhodné ceny. Kvalitu výrobků PRO-DOMA jsme prověřili za vás a vy je tak můžete s jistotou nakupovat za výhodnějších cenových podmínek, než srovnatelné výrobky známých značek.

Stávající portfolio výrobků PRO-DOMA je složeno ze skupiny výrobků stavební chemie, suchých omítkových a maltových směsí, extrudovaného polystyrenu, podstřešních fólií, pracovního oblečení a dalších. 

Výrobky PRO-DOMA jsou pro vás dostupné na všech vlastních prodejnách PRO-DOMA!

Nakupujte kvalitní výrobky výhodněji!

 

Výběr z nabídky PRO-DOMA

Parotěsná fólie PARFOL 110

Nabízíme vám parotěsné fólie značky Pro-Doma. Polyetylenová fólie k zabránění prostupu par do střešní konstrukce nebo zdí. Využijte naší nabídky.

Podstřešní fólie difol 135

V rámci naší produktové řady nabízíme difúzní fólii na střechu Difol 135 k ochraně střechy před vlhkostí. Přijďte nakoupit folii pod střešní krytinu k nám.

PODSTŘEŠNÍ FÓLIE DIFOL 135 2AP

Fólie DIFOL 135 2AP je vysoce difúzní membrána určená pro použití v šikmých střechách od sklonu 17° nebo jako větrozábrana do stěn. Včetně 2 integrovaných aplikačních pásek.

Podstřešní fólie DIFOL 150 2AP

V naší nabídce najdete také pojistnou hydroizolaci na střechu v podobě difuzně otevřené fólie. Přijeďte si k nám pro více informací a nový materiál.

Poptejte nás