Výrobci

Kompletní stavební systém Ytong nabízí ucelené řešení pro ekonomicky i ekologicky šetrné stavění.  Tento systém je neustále inovován a nyní ke kompletnímu řešení pro hrubou stavbu, který zahrnuje také schodišťové stupně, stropy, střechu i komín, přibylo řešení pro vnější i vnitřní povrchové úpravy. 

Tepelněizolační vlastnosti pórobetonu umožňují dosáhnout nízkoenergetického až pasivního standardu i s jednovrstvým zděním bez zateplení, S použitím masivní střechy z Ytongu lze zajistit celoroční tepelný komfort i bez klimatizace. 

Pro zvýšené nároky na statiku a únosnost výrobce vyvinul vápenopískové tvárnice Silka splňují nejvyšší požadavky.  Nabízí také vlastní řešení pro vnitřní a vnější zateplení pomocí minerálních desek  Multipor, které vynikají tvarovou stálostí, nehořlavostí a zdravotní nezávadností. Řešení Ytong v kombinaci s produkty Silka a Multipor tak vyhovuje těm nejvyyšším   požadavkům norem v oblasti statiky, tepelné techniky, akustiky a požární ochrany. 

Výběr z nabídky YTONG

Lambda YQ

Nové tepelněizolační tvárnice Lambda YQ vytvářejí jedinečné a přitom jednoduché řešení pro stavbu vašeho domu s minimalizací tepelných mostů.

Strop Ytong Ekonom

Inovativní vložkový strop od YTONGu bez nadbetonávky a KARI sítí.

Systém Ytong

Ytong nabízí kompletní systém pro hrubou stavbu včetně střechy a doplňků pro povrchové úpravy.

Tvárnice pro nenosné stěny – příčkovky YTONG

Tvárnice pro nenosné stěny neboli příčkovky umožňují snadné a rychlé zdění bez odpadu, mají nízkou hmotnost a vysokou požární odolnost.

YTONG - schodišťové stupně

Schodišťové stupně YTONG jsou vyrobeny z pórobetonu a určeny ke zhotovení schodišť v interiéru rodinných nebo bytových domů.

Ytong Start

Částečně hydrofobizované tvárnice z autoklávovaného pórobetonu určené pro první vrstvu nosných i nenosných obvodových a vnitřních stěn z pórobetonu, vápenopískových a keramických cihel nebo lehkého betonu.
« Předchozí stránka
12

Fotogalerie

Poptejte nás