NABÍZÍME TATO PRACOVNÍ MÍSTA :

Odborný prodejce

Pracovní náplň :

  • odborné konzultace a poradenství
  • přijímání a realizace objednávek zákazníků
  • objednávání zboží a udržování stavu skladových zásob
  • komunikace se zákazníky, dodavateli
  • komunikace napříč celou firmou a vzájemná spolupráce.

Požadujeme :

  • zkušenosti v obchodě na obdobné pozici velkou výhodou
  • zodpovědnou, pozitivní a pracovitou osobnost
  • samostatnost, komunikativnost
  • obecnou znalost práce na PC
  • znalost stavebních materiálů a jejich použití výhodou

Nabízíme :

  • zaškolení
  • zaměstnání na HPP
  • moderní pracovní prostředí a vybavení
  • zaměstnanecké slevy

Pouze vážní zájemci, zasílejte prosím životopisy na pavelka@tercom.cz. Budete vyzváni k dalšímu pohovoru.

  • Klempíř, pokrývač

Požadujeme:

  •  výuční list v oboru, praxe výhodou
  • znalosti technologií a pracovních postupů
  • chuť do práce
  • čistý trestní rejtřík
  • časová flexibilita
  • řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • kvalitní zázemí profesionální firmy
  • dobrý kolektiv

V případě zájmu zasílejte životopisy s kontaktem na stavby@tercom.cz. Budete vyzváni k dalšímu pohovoru.

Poptejte nás