O společnosti TERCOM s.r.o.

Stavebniny TERCOM Cheb působí na trhu od roku 2001. V moderních prodejních prostorách naleznete kompletní sortiment pro občanské a průmyslové stavby, rekonstrukce domů a bytů. Nedílnou součástí prodejny je i oddělení určené pro specializované vodoinstalační a topenářské zboží. Naši zaměstnanci procházejí pravidelnými školeními a rádi pomohou s výběrem vhodných stavebních materiálů pro vaši stavbu. Samozřejmostí je kalkulace či cenová nabídka ceny materiálů zdarma. Zákazník má v naší půjčovně možnost zapůjčení přívěsného vozíku nebo nářadí za příznivých podmínek. Zajišťujeme nejen rozvoz zakoupených objemných materiálů vlastními automobily s rukou, ale i dovoz drobnějšího materiálu. Naše společnost v neposlední řadě nabízí i stavební, vodoinstalatérské, topenářské a elektromontážní práce. Cílem je nejen spokojený zákazník, ale spíše partner, kterému nabízíme kompletní zázemí spolehlivé zázemí v oblasti poradenství, prodeje a služeb. 

Stavebniny PRO-DOMA

O skupině PRO-DOMA

Prodejní síť stavebnin pod názvem PRO-DOMA partner je součástí nejširší sítě stavebnin v České republice pod značkou  PRO-DOMA, která je se svými více jak 93 vlastními a více jak 55 partnerskými prodejnami geograficky dominantním hráčem na trhy distribuce stavebních hmot.

Síť prodejen stavebnin pod značkou PRO-DOMA se neustále rozrůstá a naplňuje tak dlouhodobý cíl být každému zákazníkovi v ČR blíže než 40 km, a to prostřednictvím naší či partnerské redistribuční sítě a zároveň poskytovat svým zákazníkům široké portfolio produktů a služeb prostřednictvím geograficky dostupné pobočkové sítě s dedikovaným a sofistikovaně pracujícím odborným personálem.

PRO-DOMA je ryze český distributor stavebních materiálů působící na trhu již od roku 1990, jehož prodejní síť se každoročně rozrůstá a zkvalitňuje.
PRO-DOMA nabízí široký sortiment výrobků pro stavbu, dům i zahradu prostřednictvím nejširší sítě vlastních i partnerských stavebnin a je tak nejdostupnějším partnerem pro vaši práci.

Kompletní informace o prodejní síti PRO-DOMA najdete na www.pro-doma.cz

Stavebniny PRO-DOMA

Poptejte nás